Bungu Nometnes | DIENNAKTS NOMETNES
15257
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15257,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Diennakts Nometnes

Datumi

17.06. - 22.06.
05.08. - 10.08.
6 dienas - 280,- eur

Diennakts nometnes paredzētas bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 25 gadiem ar un bez priekšzināšanām sitaminstrumentu spēlē.

Jau vairāk kā 5 gadus Andžeja Grauda bungu skola organizē bungu nometnes, kurās darbojas profesionāla-bērnus un jauniešus mīloša komanda, kura vairāku gadu garumā ļoti veiksmīgi spējusi parūpēties,apmācīt, iedvesmot un protams izklaidēt jau tūkstošiem bungu nometnes dalībnieku. Bungu nometnes ir kolosāla un izglītojoša vide bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 25 gadiem. Nometnes ir piemērotas gan tiem kuri spēlē bungas jau ilgāku laiku, gan tiem bērniem un jauniešiem kuri ar bungām nav saistīti, bet vēlas šo instrumentu iepazīt un apgūt, jo nometnes laikā dalībnieki tiek sadalīti pa līmeņiem. Bungu nometņu laikā ir iespēja iepazīt labāko no pasaulēm-bungu pasauli, ļaujot gan lieliem, gan maziem attīstīt ritma izjūtu, piedalīties meistarklasēs un radošajās darbnīcās, radīt muzikālus priekšnesumus un apgūt bundzinieku horeogrāfiju. Tā kā bungu pasaulē ir vieta arī veselīgam dzīvesveidam-neizpaliks arī rīta rosmes, dažādi fiziski treniņi, aizraujoši pārgājieni un sporta spēles. Lai nometnes dalībnieki justos īpaši labi un vēl ilgi atcerētos nometni pēc tās beigām, tiek rīkotas dažādas ūdens aktivitātes , Latvijā populāru mūziķu ciemošanās, īpašas ēdienreizes un protams nometnes lielais gala koncerts. Lai nometnes dalībnieki varētu atcerēties savu lieliski pavadīto laiku arī pēc vairākiem gadiem vai arī parādīt vecākiem un draugiem nometnē piedzīvoto, nometnes laikā tiek filmēts tajā notiekošais un pēc nometnes beigām www.bungunometnes.lv mājas lapā ir iespējams atrast labāko nometnes mirkļu video. Tāpat vecākiem ir iespēja sekot līdzi nometnē notiekošajam arī nometnes laikā, apmekējot Andžeja Grauda bungu skolas facebook lapu, kur ikdienu parādīsies video reportāžas no bungu nometnes.

Vecākiem, kuri sūta savus bērnus uz bungu nometni ir jāzin, ka šajās nometnēs jūsu bērns vai jaunietis varēs justies droši, labi un komfortabli. Mūsu nometnēs mēs īpaši rūpējamies par ikkatra dalībnieka labsajūtu un drošību!

Nometnes sākumā visi dalībnieki tiek iepazīstināti ar nometnes plānu un noteikumiem. Kā viens no galvanajiem noteikumiem paredz mobilās ierīces, planšetes un datorus uzglabāt kopējā seifā un izsniegt tos ik vakaru uz 60  min, lai sazinātos ar vecākiem, taču ja dalībnieks vēlas sazināties ar vecākiem dienas laikā, tad to var izdarīt caur nometnes telefonu, paprasot to nometnes vadītājam. Tāpat arī vecāki savus bērnus varēs brīvi sazvanīt caur nometnes telefonu.